FacebookTwitterEmailPrintΜοιράσου

ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Written by Γραμματεία. Posted in Χωρίς κατηγορία

ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

 

 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΓΝΩΝ ΣΑΠΟΥΝΙΩΝ & ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ

Μάθετε να φτιάχνετε φυσικά σαπούνια, κρέμες για το σώμα και για το πρόσωπο,

βάλσαμο για τα χείλη, και άλατα μπάνιου με αγνά υλικά!

Χειροποίητα Σαπούνια 

Για το πρόσωπο και το σώμα με έλαια γλυκερίνης, βότανα

και αιθέρια έλαια για

να γίνει το μπάνιο σας πανδαισία

Κρέμες Προσώπου – Σώματος και χεριών

Με οργανικά λάδια, αφεψήματα

βοτάνων, βούτυρα,

βιταμίνες

και αιθέρια έλαια

Μάσκες Προσώπου & Βάλσαμο για

τα Χείλη

Σπιτικές συνταγές για ολόφρεσκες μάσκες

με βότανα, λάδια, φρούτα, και πλούσια

βούτυρα

Άλατα Μπάνιου & Αποσμητικά

Με αιθέρια έλαια, βότανα, και λάδια

Aftershave & Κρέμα Ξυρίσματος

Με ροδόνερο, λάδια & αιθέρια έλαια, για

να μη νιώθουν παραμελημένοι που μόνο

για μας φροντίζουμε

   

Μετά το πέρας των σεμιναρίων θα παίρνετε μαζί σας τις κατασκευές σας!

  Ημέρα συνάντησης ΤΡΙΤΗ 18:00 – 20:00 Ο κύκλος των σεμιναρίων ολοκληρώνεται σε τρείς συνεδρίες των δύο ωρών έκαστη(τρείς συνεδρίες από δύο ώρες σεμινάρια για ΣΑΠΟΥΝΙΑ και τρείς συνεδρίες από δύο ώρες σεμινάρια για ΚΡΕΜΕΣ). Τα σεμινάρια απευθύνονται για ερασιτεχνική και επαγγελματική χρήση. Για πληροφορίες  και δηλώσεις συμμετοχής παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας  στο τηλέφωνο 210 8033476 ή  στο email μας info@pkvp.melission.gr.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2011 – 2012

Written by Γραμματεία. Posted in Νέα

   

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2011 – 2012

ΟΜΑΔΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΑΙΘΟΥΣΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

LATIN ΧΟΡΟΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

 

 

18:00 – 21:00

19:30 – 21:00

 

17:00 – 19:00

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΟΥ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

 

 

 

 

21:00 – 22:00

 

ΑΙΘ. 1

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

 

 

 

 

 

14:30 –  16:30

ΑΙΘ. 2

ΚΟΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΠΑΛΕΤΟ (ΡΩΣΙΚΟ ΣΤΥΛ ΒΑΓΚΑΝΟΒΑ) -ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

17:00 – 22:00

 

17:00 – 22:00

 

 

ΑΙΘ. 1

ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

 

 

 

 

 

10:00 – 13:30

ΑΙΘ. 1

ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

21:00 – 23:00

 

20:30 – 22:30

 

 

 

ΑΙΘ. 1

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΑΝ.

HIP – HOP ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

 

 

 

 

19:00 – 20:00

 

ΑΙΘ. 1

ΛΥΡΑΡΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΚΟΣΜΗΜΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

 

 

 

18:00 – 20;00

 

12:00 – 14::00

ΑΙΘ. 2

ΑΡΑΜΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΚΟΣΜΗΜΑ – ΜΕΤΑΛΛΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΗ – ΑΡΓΥΡΟΧΡΥΣΟΧΟΪΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

 

 

18:00 – 20;00

 

 

 

ΑΙΘ. 2

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΟΠΤΙΚΗ – ΡΑΠΤΙΚΗ –

17:30 –  21:30

 

18:30 – 20:30

10:00 – 14:00

 

 

ΑΙΘ. 1

ΠΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

Διάφορα τμήματα

16:00 – 21:00

 

 

 

17:00 – 21:00

 

ΑΙΘ. 3

ΡΟΥΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (ORFF)

 

 

 

17:00 – 18:00

 

 

ΑΙΘ. 4

ΣΕΡΕΦΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΧΟΡΩΔΙΑ (δωρεάν)

 

 

19:00 – 20:00

 

 

 

ΑΙΘ. 4

ΓΚΡΕΚΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΧΟΡΩΔΙΑ

 

 

 

19:00 – 20:00

 

 

ΑΙΘ. 3

ΚΩΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΟΡΩΔΙΑ

 

 

 

 

 

11:20  – 12:50

ΑΙΘ. 3

ΜΠΕΗ ΝΙΝΕΤΑ

ΧΟΡΟΣ ΟΡΙΕΝΤΑΛ

 

 

 

 

18:00 – 20:30

 

ΑΙΘ. 1

ΣΑΝΤΡΑ

ΚΛΑΣΙΚΑ, ΜΟΝΤΕΡΝΑ, ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ,

ΛΑΪΚΑ ΟΡΓΑΝΑ, Κ.Ά.

Το μάθημα είναι ατομικό και οι ώρες κανονίζονται με τους δασκάλους, μέσω Γραμματείας

   

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Αθλητικής Ακαδημίας «Ο ΑΘΛΟΣ» 2011 – 2012

ΟΜΑΔΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΑΙΘΟΥΣΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

KICK BOXING

 

21:00 – 22:00

 

21:00 – 22:00

 

10:00 – 11:00

ΑΙΘ. 2

ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ

JUDO ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

16:30 – 17:30

 

16:30 – 17:30

 

16:30 – 17:30

 

ΑΙΘ. 2

ΣΤΑΜΠΑΡΝΑ ΖΩΗ

JUDO ΕΦΗΒΩΝ

ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

17:30 – 20:30

ΕΦΗΒΩΝ

20:00 – 21:00

ΕΝΗΛΙΚΩΝ

17:30 – 20:30

ΕΦΗΒΩΝ

20:00 – 21:00

ΕΝΗΛΙΚΩΝ

17:30 – 20:30

ΕΦΗΒΩΝ

11:00 – 12:30

ΑΙΘ. 2

ΛΕΟΝΤΑΡΙ-ΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΦΥΣ. ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ –

ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ

 

19:00 – 20:00

 

19:00 – 20:00

 

 

ΑΙΘ. 2

ΛΕΟΝΤΑΡΙ-ΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

JUJUTSU – CQB

20:30 – 22:00

 

20:30 -  22:00

 

20:30 – 22:00

 

ΑΙΘ. 2

ΚΑΠΑΝΤΑΪΔΑΚΗΣ ΖΑΧ.

MMA – KUDO

 

17:30 – 19:00

 

17:30 – 19:00

 

17:00 – 19:00

ΑΙΘ. 2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

PILATES

 

11:00 – 12:00

 

11:00 – 12:00

 

 

ΑΙΘ. 2

 

STRETCHING

10:00 – 11:00

11:00 – 12:00

 

10:00 – 11:00

11:00 – 12:00

 

10:00 – 11:00

11:00 – 12:00

 

ΑΙΘ. 2

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝ.

ΣΟΥΗΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

16:30 – 17:30

 

16:30 – 17:30

 

 

ΑΙΘ. 2

 

  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ  ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ  210 80 33 476